Pirmā uzvara jaunajā gadā panākta. Trīs vārti jaunajā gadā iesisti. Pirmā spēles prakse iegūta. Nopietns apjoms treniņu darba jau izpildīts. Un pie tam katru dienu viss tikai sākas, tādēļ, pirmssezonā katra diena – tas ir jauns solis uz priekšu, tas ir jauns svarīgs darbs. Tā arī selekcija nepazīst “atpūtu”. Oficiāli paziņojam, ka aizsargs Artjoms Rozgoņjuks turpinās karjeru FK “Liepāja”. Laipni lūgts!

28 gadus vecais moldāvu aizsargs, ar lielu pieredzi, spējīgs tāpat spēlēt pussargu līnijā. Rozgoņjuks labi zināmā kluba FC “Sheriff” audzēknis, kura sastāvā Artjoms uzvarējis Moldovas čempionātā. Ir pieredze spēlējot klubos Kazahstānā un Polijā. Ir pieredze spēlējot Eirokausos. Moldovas izlases sastāvā aizsargs nospēlējis 13 spēles.

Artjoms Rozgoņjuks, FK “Liepāja” aizsarga komentārs:

– Ar pirmo dienu sajutu, ka esmu nonācis spēcīgā profesionālā klubā, kuram ir nopietni uzdevumi. Gatavošanās apstākļi vienkārši brīnišķīgi, kaut ko līdzīgu vēroju tikai “Sheriff”. Nekas nenovirza no darba, no futbola. Bez šaubām, konkurence mūsu komandā ļoti augsta, pie tam, katrā līnijā. Bet tas arī labi: nedrīkst atslābināties, zaudēt uzmanību – strādā un pierādi treneriem savu nepieciešamību.

Tamazs Pertija, FK “Liepāja” galvenā trenera komentārs:

– Kad spēlētājam liela pieredze, tas uzreiz redzams laukumā, treniņos, spēlēs. Redzi, kā viņš pieņem lēmumus, cik ātri orientējas dažādās spēles situācijās, kā adaptējas pie nepazīstamiem partneriem, kā palīdz kļūt labākiem jaunajiem puišiem. Rozgoņjuks – tieši futbolists ar labu pieredzi, tas ir ļoti svarīgi.

Mihails Koroļovs,
FK “Liepāja” preses sekretārs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv