Ceturtdien, 18. jūlijā, FK “Liepāja” futbolisti aizvadīja Konferences Līgas otro spēli. Tamaza Pertijas komanda viesos tikās ar klubu “Víkingur” (Fēru salas). Laukuma saimnieki panāca pelnītu uzvaru ar rezultātu 2:0 (2:0) un iekļuva Eirokausu nākamajā raundā. Mūsu komandai Eirosezona noslēgusies.

Atbildes spēlē kulminācija iestājās pirmajā puslaikā, kad “Víkingur” pārliecinoši noorganizēja divus vārtu guvumus. 30. minūtē laukuma saimnieki veiksmīgi nospēlēja pie vārtsarga atvairītās bumbas, bet 43. minūtē meistarīgi realizēja izgājienu viens pret vienu. Otrajā puslaikā “Liepāja” daudz laika pavadīja pretinieka laukuma pusē, bija jāiesit: “šķērītes” no Marko Simiča, ļoti bīstams Arama Bogdasarjana sitiens, tāls Jāņa Grīnberga šāviens pa pārliktni, ļoti daudz “standartu”, citas epizodes… Diemžēl, iesist tā arī neizdevās.

Pateicamies mūsu līdzjutējiem par brīnišķīgo atbalstu mājas spēlē un par lieliem pārdzīvojumiem spēles laikā viesos. Paldies jums, draugi. Diemžēl, prieku mēs jums nesagādājām. Bet mēs ļoti pacentīsimies dot jums labvēlīgas emocijas atlikušajos mačos šajā smagajā un neveiksmīgajā sezonā.

Atgriežamies mājās. Mums ļoti daudz ko vajag izlabot Latvijas čempionātā un obligāti vajag cīnīties par Latvijas Kausu.