Šis ir viens no maniem nozīmīgākajiem dzīves posmiem – es esmu pieņēmis lēmumu pagriezt visu par 180 grādiem, pieņēmis vienu no saviem lielākajiem dzīves izaicinājumiem – sezonas vidū uz visiem laikiem pārtraukt profesionāla spēlētāja karjeru, lai atgrieztos savās mājās, savā pilsētā un turpinātu dzīvi jau pavisam jaunā , man neierastā, bet tai pat laikā tik ļoti tuvā lietā – būt par Liepājas futbola kluba vadītāju.

Katru dienu saskaroties ar realitāti, es aizvien vairāk apzinos to, ko ikdiena prasa no manis un prasīs arī nākotnē ar šo pieņemto izaicinājumu.

Es gribu uzvarēt šajā spēlē!

Es to redzu arī kā iespēju veidot lepnu un skaistu futbola nākotni ne tikai Liepājā, bet visā Latvijā. Lai arī sezona mums dažkārt sākas ar sniegputeni un beidzas ar ledu, tas mūs padara tikai stiprākus.
Un te, kur mēs esam Kurzemē, Liepājā – es ticu, ka ir iespējams uzvarēt, kad man ir tāda komanda! Pat laikā, kad par kluba nākotni nekas nebija zināms, šie puiši treneru vadībā turpināja nākt uz treniņiem, lai būtu gatavi, kad būs tāda iespēja. Viņi visi nesavtīgi turpināja savu darbu, cerot un gaidot – šobrīd tas brīdis ir klāt!
Protams, arī es priecātos, ja nenāktos pārņemt klubu pēdējā brīdī pirms sezonas sākuma. Varbūt steigā kaut kas nav izrunāts tā, kā gribētos, varbūt situācija prasījusi pieņemt kādus sabiedrībā grūtāk izprotamus lēmumus, taču esmu pārliecināts, ka tas ir pareizais ceļš. Tas ir mans ceļš uz uzvaru un esmu gatavs atbildēt par katru soli tajā!

Man pēdējās dienās ir nācies dzirdēt arī dažādus pārmetumus un lasīt dažādus subjektīvus spriedumus, kas emocionāli nav bijuši tik patīkami. Taču vienu es zinu skaidri – savā ceļā es neredzu vietu intrigām un baumām. Tās jāatstāj aiz muguras!

Es turpināšu darīt to, ko esmu mācījies visu mūžu – ES CĪNĪŠOS!

Māris Verpakovskis
Futbola kluba LIEPĀJA prezidents