SMScredit.lv Latvijas virslīgas čempionāta 17. spēļu kārtas mačā šodien Daugavpils „Daugava” izbraukumā ar 3:0 pārspēja FK „Liepāja” komandu, kurai šis bija otrais zaudējums pēc kārtas, kas seko sešu uzvaru sērijai.

Jau mača 3. minūtē liepājniekiem bija iespēja izvirzīties vadībā, taču Dāvis Iakunieks sita nedaudz garām vārtu tālajam stūrim. Puslaika turpinājumā abas komandas nelutināja futbola līdzjutējus ar labiem vārtu gūšanas momentiem, tomēr 33. minūtē ”Daugavai” izdevās atklāt mača rezultātu, kad bumbu vārtos ieraidīja Dmitrijs Kozlovs.

Mača 37. minūtē pēc centrējuma laba izdevība radās Jānim Ikauniekam, tomēr pēc viņa sitiena bumba trāpīja tieši rokās daugavpiliešu vārtsargam Aleksandram Vlasovam. Bet jau pirmā puslaika kompensācijas laikā pēc Roberta Savaļnieka tālsitiena bumba lidoja tikai nedaudz pāri vārtiem.

Otrā puslaika sākumā pēc liepājnieku kļūdas aizsardzībā „Daugavai” bija teicama iespēja dubultot pārsvaru, tomēr mājiniekus glāba vārtsargs Raivo Varažinskis. Daugavpils klubs turpināja uzbrukt un 59. minūtē savu panāca, kad soda laukumā cīņā ar pretinieku bumbu mājinieku vārtos ieraidīja Jevgeņijs Kosmačovs.

Spēles 70. minūtē pēc centrējuma bīstami no gaisa sita Dāvis Ikaunieks, taču bumba lidoja krietni garām vārtiem. Mača izskaņā laukuma saimnieki iekrita uz pretuzbrukumu un Oļegs Žatkins par to sodīja, ieripinot bumbu tukšos vārtos. Liepājas komandai atlikušajā laikā bija vēl pāris iespējas gūt vismaz goda vārtus, taču Iļja Šadčins nespēja tās izmantot.

Atgādinām, ka abu komandu pirmajā tikšanās reizē šosezon “Celtnieka” stadionā Daugavpilī mājinieki ļoti rezultatīvā mačā svinēja uzvaru ar 5:3.