Šosezon raidījums “Personība. 100g kultūras” paplašinājis tēmu loku, veltot raidījumus talantīgām personībām no dažādām jomām – arī talanta virsotnes sasniegušām sporta zvaigznēm. Raidījuma veidotāji vēlas izcelt personības, ar kurām var lepoties visa Latvija. Šodien, 14. oktobrī, pulksten 19.15, jaunākajā raidījuma “Personība. 100g kultūras” ciklā stāsts par futbolistu- Latvijas futbola izlases visu laiku rezultatīvāko spēlētāju Māri Verpakovski.

Viņš tika pārbaudīts ar slavu un naudu, būdams vēl ļoti jauns. Mācījies izdzīvot vilku barā starp pasaules labākajiem, kuri katrs cīnās par sevi, lai arī pulcināti vienā komandā un vienam mērķim. Un viņš ir sapratis, ka dzīvē notikušais ir ne vien smaga darba rezultāts, bet arī dāvana no augšas. Dāvana, ar kuru dalīties arī tagad, kad biežāk mugurā jāvelk žakete, nevis mīļie futbola buči.

“Es varu dzīvot Rīgā, Kijevā vai Madridē, bet esmu un palikšu liepājnieks,” šo vēju pilsētā dzimušajiem mīļo citātu atkārto Māris Verpakovskis. Latvijas futbola izlases visu laiku rezultatīvākais spēlētājs 34 gadu vecumā pārtrauca profesionāļa gaitas ārzemju klubos, lai atgrieztos dzimtajā pilsētā un krīzes situācijā uzņemtos profesionālas komandas vadību. Bez viņa lielais futbols Liepājā šogad varēja arī vairs nebūt.

Autors : BNS
FOTO : Mārtiņš Sīlis