SMScredit.lv Latvijas futbola virslīgas ceturtās spēļu kārtas šīsdienas vienīgajā mačā FK „Liepāja” izbraukumā Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā ar 4:1 pieveica FS „Metta”/Latvijas Universitāti.

Spēle iesākās ļoti aizraujoši – jau 28. sekundē bumba trāpīja pa roku vienam no „Metta”/LU futbolistiem un uz laukuma saimnieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru ne sevišķi pārliecinoši realizēja Dmitrijs Hmizs. Jau pēc minūtes rezultāts varēja kļūt neizšķirts, tomēr pēc Ingara Stugļa sitiena bumba lidoja nedaudz garām vārtiem. Bet jau 8. Minūtē tika veikta spēlētāju maiņa – „Metta”/LU galvenā trenera Andra Riherta brāļa Māra vietā laukumā devās Romāns Rožkovskis.

Pirmā puslaika 27. minūtē liepājniekiem bija teicama iespēja dubultot pārsvaru, taču pēc Dāvja Ikaunieka sitiena bumba trāpīja pa tālo vārtu stabu. Bet 34. minūtē pēc Valērija Afanasjeva izpildītā soda sitiena bumba lidoja nedaudz garām vārtu augšējam stūrim. Puslaika izskaņā „Liepājas” futbolistiem tomēr izdevās gūt otros vārtus, kad Kristiāna Toresa centrējumu ar rezultatīvu sitienu noslēdza Pāvels Mihadjuks.

Otrā puslaika pirmajās minūtēs labu sitienu no gaisa izpildīja Romāns Rožkovskis un liepājnieku vārtsargs Raivo Varažinskis bumbu tvēra ne bez grūtībām. Spēle kļuva arvien asāka un nervozāka, taču tas netraucēja viesiem palielināt pārsvaru – 71. minūtē teicama liepājnieku saspēle beidzās ar uz maiņu laukumā nākušā Raivja Andra Jurkovska vārtu guvumu. Atlikušajā laikā studenti centās un bija pelnījuši gūt vārtus, bet tas izdevās vien kompensācijas laikā, kad bumbu vārtos trieca Armands Pētersons. Tomēr pēdējais vārds piederēja liepājniekiem – spēles pēdējās sekundēs ceturtos vārtus viesu labā guva Ikaunieks.

“Metta/LU” – “Liepāja” 1:4 (0:2)

Vārti: Pētersons 90+1′ – Hmizs 2’ (11m), Mihadjuks 42’, Jurkovskis 71’, Ikaunieks 90+3′.
Brīdinājumi: Stuglis 45’, Rožkovskis 48’, Daugavietis 83′ – Daņilovs 41’, Jurkovskis 67’.
“Metta/LU”: Darģis, Daņilovs (Fjodorovs 63’), Puķītis, Ševeļovs, Pētersons, Siņicins, Riherts (Rožkovskis 8’), Vardanjans, Giļņičs, Stuglis, Daugavietis.
“Liepāja”: Varažinskis, Tumanovs, Toress (Krušatins 68’), Strumija, Savaļnieks (Jurkovskis 66’), Ikaunieks, Grebis (Dobrecovs 69’), Mihadjuks, Afanasjevs, Šlampe, Hmizs.
Tiesnesis: Trastins Farudža Kanns (Malta).