Pirmdien, 28.martā, stadiona „Daugava” rezerves laukumā FK Liepāja aizvadīja pārbaudes spēli pret Klaipēdas Atlantas.

Liepājnieki gatavojoties pārbaudes spēlei nebija pilnā sastāvā, Krišs Kārkliņš, Marks Kurtišs un Dāvis Ikaunieks bija aizņemti jauniešu izlasē, bet Valērijam Afanasjevam tika dota brīvdiena.

Liepājnieki spēli iesāka sekojošā sastāvā : Doroševs, Kļava, Mihadjuks, Šlampe, Džeriņš, Strumia, Gucs, Kamešs, Mickevičs, Torres, Grebis.

Spēles sākumā vairāk bumbu kontrolēja viesi, kuriem arī pirmajiem izveidojās teicama iespēja atklāt rezultātu, bet liepājniekus glāba Doroševs. Nepagāja neilgs laiks, kad jau pie viesu vārtiem FK Liepāja izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus, kur tikai veiksme ļāva pretiniekiem savus vārtus noturēt neskartus. 1.puslaika izskaņā komandas apmainījās ar vairākiem bīstamiem uzbrukumiem, bet rezultāts netika atklāts 0:0.

2.puslaikā liepājnieki veica vairākas maiņas Grebi nomainīja Gauračs, Mihadjuku Ivanovs, bet Džeriņa vietā laukumā devās Gulbis. Spēlē iesaistījās divi jaunie spēlētāji Ķīgurs un Vagančuks, kuri attiecīgi nomainīja Strumiju un Gucu.

Jau puslaika sākumā FK Liepāja atklāja rezultātu, kad pie pretinieku vārtiem burzmā veiksmīgāks bija Oskars Kļava 1:0. Turpinājumā Klaipēdas Atlantas metās atspēlēties, bet liepājnieki atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Pēc neilga laika viesi izlīdzināja rezultātu, kad tika pārspēts uz maiņu nākušais Gļebs Sopots, 1:1.

2.puslaika beigās savu gala vārdu teica FK Liepāja, kad savus pirmos vārtus FK Liepāja sastāvā guva Edgars Gauračs, 2:1.