Par Latvijas futbola Virslīgas 30. sezonas čempioni kļuvusi RFS vienība, kas turnīra trofeju virs galvas cēla Daugavpilī. Sudraba medaļniecei “Valmierai” Rīgā nospēlējot neizšķirti, “Liepāja” kļuva par turnīra bronzas medaļas ieguvēju.

Cerot uz to, ka “Riga” savās mājās neuzvarēs, “Liepāja” viesojās Slokā ar mērķi izcīnīt čempionāta bronzas medaļas. Kurzemes komandai spēles rezultātu izdevās atvērt sešas minūtes līdz pirmā puslaika izskaņai, kad pēc stūra sitiena bumba nonāca pie Vjačeslava Isajeva, kurš raidīja bumbu garām Dāvim Ošam, panākot 1:0 “Liepājas” labā. Otrajā puslaikā Leonels Vambā raidīja bumbu liepājnieku vārtos, tomēr aizmugures dēļ vārti netika ieskaitīti. “Liepāja” pār jūrmalniekiem guva uzvaru ar 1:0, kas Nebojšas Vigņeviča trenētajai komandai atnesa bronzas medaļas.

Lai gan vārti viņam šodien ieskaitīti netika, Leonels Vambā ar 14 precīziem sitieniem kļuva par sezonas labāko vārtu guvēju Virslīgas čempionātā. Tikmēr labāko piespēlētāju laurus sadalīja divi kapteiņi Raimonds Krollis un Tomašs Šimkovičs, katrs asistējot saviem komandas biedriem pa deviņām reizēm.

FOTO : fkliepaja.lv