Futbola klubs “Liepāja” jau otro nedēļu atrodas Turcijā, kur aizvada sagatavošanās posmu Optibet virslīgai.

Notiek intensīvs darbs katru dienu, divi treniņi dienā.

12.februārī FK Liepāja aizvadīja otro pārbaudes spēli, šoreiz tiekoties ar FC Rotor no Krievijas 1.līgas.

Šoreiz liepājniekiem sastāvā bija vairākas izmaiņas, malā palika Zviedris, Pedroso, Simic, Isajevs kā arī Ķigurs, tika iespēlēti citi spēlētāji, kā arī vairāki pārbaudāmie spēlētāji.

Spēles sākums labāk padevās pretiniekiem, kas jau spēles pirmās minūtēs guva vārtus 1:0.

Pēc zaudētiem vārtiem liepājnieki ātri vien pamodās un vairāk sāka kontrolēt bumbu, kas deva arī vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. FK Liepāja rādīja ļoti labu spēli ar bumbu, kas deva arī rezultātu 1:1 pēc spēlētas 21.minūtes, no aptuveni 16 metriem vārtus guva Villela.

Puslaika izskaņā liepājnieki izvirzījās vadībā 2:1, kad precīzs bija Dodo.

2.puslaikā liepājnieki veica sastāvā izmaiņas, nomainīt gandrīz visu sastāvu. Spēles turpinājumā abas komandas vairākas reizes izvedoja bīstamus momentus, bet rezultāts nemainījās.

FK Liepāja izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs Turcijas treniņnometnē.

Nākamā spēle paredzēta 19.februārī, kad liepājnieki tiksies ar Arsenal Tula.

autors : fkliepaja.lv

FOTO : fkliepaja.lv