Šovakar “Optibet” Virslīgas 31. kārtas noslēdzošajā spēlē “Liepāja” ielaida vārtus jau pirmajā minūtē, taču spēja no Daugavpils aizvest trīs punktus – 3:2. Ar diviem vārtiem izcēlās Kongo uzbrucējs Gotjē Mankendā.

• Jau pirmajā minūtē “Daugavpils” komandai vadības grožus deva Valerija Lizunova sitiens apakšējā stūrī – 1:0.

• Liepājniekiem izdevās ātri atgūties. Gotjē Mankendā no nulles leņķa dabūja bumbu pāri Vladislavam Kurakinam, bet 17. minūtē Žordi Soladio pretuzbrukumā tika pie atlēkušās bumbas – 2:1.

• Spēles beigās Mankendā guva vēl vienus vārtus, būdams pirmais pie Kurakina atvairītās bumbas un panākdams 3:1.

• Mankendā, kurš uz Liepāju pārcēlās vasarā, guva piektos vārtus sezonā un trešos pēdējo divu maču laikā.

• “Daugavpils” nepadevās. Pašās beigās savus otros vārtus mačā guva arī Lizunovs (2:3). Mājinieki metās panākt izlīdzinājumu, bet viņu izmisīgie centieni cieta neveiksmi.

Daugavpils – Liepāja 2:3 (1:2)

Vārti: Lizunovs 1′, 90′ – Mankendā 10′, 88′, Soladio 17′
Brīdinājumi: Iļjins, Akintola, Aizups
Daugavpils: Kurakins, Litvinskis, Gonsaless, Kvaratšhelija, Janki, Lizunovs, Iļjins, Ivanovs (Afanasjevs 87′), Akintola, Aizups, Kudeļkins (Berazašvili 64′)
Liepāja: Zviedris, Mate (Pedrozu 89′), Toribio, Mankendā, Soladio, Hreļičs, Grjaznovs (Tīdenbergs 83′), Strumija, Belakovičs, Villela (Kapuns 83′), Savaļnieks
Galvenais tiesnesis: Kristaps Ratnieks

FOTO : fkliepaja.lv