”Optibet” futbola Virslīgas 32. kārtas spēlē ”Liepāja” savā laukumā guva divus vārtus mača pirmajās piecās minūtēs, nokārtojot pārliecinošu uzvaru pār ”Mettu” ar 5:1. Divi vārti uzvarētāju rindās serbam Nemaņam Belakovičam.

• “Mettai” spēle sākās briesmīgi – divi ielaisti vārti piecās minūtēs un piespiedu maiņa 12. minūtē.

• Par sākuma varoni kļuva Gotjē Mankendā, pēc kura reida un Džordī Soladio cīņas jau 52. sekundē no tuvas distances iesita Nemaņa Belakovičs (1:0), bet piektajā minūtē pēc centrējuma tuvajā stūrī iesita arī pats Mankendā (2:0). 31. minūtē pretuzbrukumā pie vārtiem tika arī Soladio, trāpot tālajā apakšējā stūrī (3:0).

• 8. minūtē savainojumā iedzīvojās viesu centra aizsargs Kārlis Vilnis. Viņu nomainīja lietuviešu pussargs Kristups Keršis, kurš neilgi pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem arī pats tika nomainīts.

• Pirmoreiz “Mettas” vārtos sāka 18 gadus vecais “Skanstes” pirmais numurs Ņikita Parfjonovs, kurš Virslīgā debitēja jau iepriekšējā rudenī, ejot uz maiņu pret RFS (2:5).

• Otrā puslaika ievadā Artjomam Puzirevskim padevās precīzs sitiens, ļaujot rīdziniekiem kaut nedaudz atjaunot intrigu mačā.

• Viesu galvenais treneris Andris Riherts turpināja pirmajā puslaikā ieņemto kursu spēlētāju maiņās – Kerši nomainījušais Rēķis 65. minūtē devās malā, viņa vietu ieņemot Noa Merožam.

• Spēles izskaņā liepājniekiem izdevās gūt vēl divus vārtus īsā brīdī. 79. minūtē Nemaņa Belakovičs guva savus otros vārtus, panākot 4:1, bet divas minūtes vēlāk Lukass Villela noformēja spēles galarezultātu – 5:1.

• Tamaza Pertijas vadītā ”Liepāja” svinēja trešo uzvaru pēc kārtas, bet ”Metta” zaudēja piektajā mačā pēc kārtas.

• Liepājnieki turnīra tabulā ar 63 punktiem ieņem ceturto vietu, savukārt rīdzinieki atrodas astotajā pozīcijā, 32 mačos tiekot pie 21 punkta.

Liepāja – Metta 5:1 (3:0).
Vārti: Belakovičs 1′ 79′, Mankendā 5′, Soladio 31′ Villela 81′ – Puzirevskis 48′.
Brīdinājumi: Rēķis, Vasiļevskis.
Liepāja: Zviedris, Savaļnieks, Migels, Mate, Tīdenbergs, Strumija, Dodo, Villela, Belakovičs (Grjaznovs 85′), Mankendā (Radovičs 82′), Soladio (Kapuns 63′).
Metta: Parfjonovs, Vasiļevskis, Harambašičs, Vilnis (Keršis 11′ Rēķis 34′ Meroža 65′), Grīnbergs, Čiņajevs (Pūlis 65′), Vientiess, Korreā, Mbasī, Puzirevskis, Melnis.
Galvenais tiesnesis: Jevgēnijs Vasjukovs.

FOTO : fkliepaja.lv