“Optibet” futbola Virslīgas sestās kārtas ievadā par neizšķirtu nācās vienoties “Liepājas” un “Audas” futbolistiem. Ar Liepājas futbola audzēkņa Vladimira Stepanova vārtiem “Auda” spēlēs otrajā puslaikā panāca rezultātu 1:1.

Abām komandām pirmajās 20 minūtēs sanāca dzēst ugunsgrēkus pie saviem vārtiem. Divreiz bumba draudīgi lidoja gar “Audas” vārtiem, Niko Bretšnaideram noslaukot bumbu no vārtu priekšas. Savukārt bīstamu Abioduna Ogunniji sitienu uz liepājnieku vārtiem nobloķēja vietējās komandas spēlētājs.

34. spēles minūtē Jānis Krautmanis devās uzbrukumā un atspēlēja bumbu atpakaļ ganiešu uzbrucējam Deividam Ananam. “Liepājas” futbolists nolēma izmēģināt veiksmi no tālās distances un fortūna viņam uzsmaidīja. Anana raidītā bumba atsitās pret vārtu pārliktņa apakšu un iespurdza mērķī (1:0), liekot “Audas” vārtsargam Fabrisam Ondoā bezcerīgi noraudzīties pretinieku vārtu guvumā.

Cīņas gaitā netrūka nepiekāpīgu cīņu vairākkārt saduroties pretinieku komandu spēlētājiem. Savukārt pirmā puslaika izskaņā saskrējās arī divi liepājnieki, pēc sadursmes gaisā sāpīgi nokrītot Giorgi Kucijam un uz maiņu uznākušajam Maksimam Fjodorovam.

Otrā puslaika sākumā meistarīgi uz priekšu devās Gotjē Mankendā, kurš ar driblu ielauzās oponentu soda laukumā. Kongo DR futbolista mēģinājumu dubultot pārsvaru atturēja Ondoā, kurš uzkrita uz spēles kamoliņa.

20 minūtes pirms pamatlaika beigām “Audas” rindās spēlējošais Liepājas futbola audzēknis Vladimirs Stepanovs nodārdināja Vladislava Lazareva sargāto vārtu stabu. Izrādījās gan ka tas bija tikai brīdinājums, jo īsu brīdi vēlāk Stepanovs paripināja bumbu garām “Liepājas” cietokšņa sargam, panākot rezultātā līdzsvaru – 1:1.

Pēc Pertijas veiktajiem pārkārtojumiem, pārejot uz spēli ar trīs centra aizsargiem, “Liepājas” spēle izskatījās pagalam pieticīgi. “Audai” veidojās viens bīstams uzbrukums pēc otra.Sarkanbaltā komanda tika pamatīgi iespiesta savā soda laukumā, tomēr pie otrajiem vārtiem Simo Valakari komanda netika.

“Liepāja” – “Auda” 1:1 (1:0)
Vārti: Anans 34′ – Stepanovs 70′
Brīdinājumi: Kucija, Tīdenbergs – Mikuličs, Manē
Liepāja: Lazarevs – Krautmanis, Hračovs, Mate, Grīnbergs (Fjodorovs 35′) – Tīdenbergs, Gilmors (Staničs 56′), Kucija (Grjaznovs 89′), Mankendā – Isā (Dodo 46′), Anans (Nordanuss 56′).
Auda: Ondoā – Mikuličs, Berjkvists, Isajevs – Bretšnaiders (Stepānovs 46′, Meļņiks 90’+2), Saveļjevs, Ulimbaševs (Minčevs 90′), Skrebels – Piteo – Ogunniji, Manē (Diaņs 90’+2).
Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis

foto : fkliepaja.lv