“Optibet” Virslīgas 11. kārta futbolā sākusies ar “Liepājas” uzvaru galvaspilsētā, LNK Sporta parka otrajā puslaikā vairākumā salaužot tuvākās konkurentes “Audas” pretestību (4:0). Pa vārtiem guva Dodo, Jurijs Mate, Gļebs Kļuškins un Nino Nordanuss.

• Spēli aktīvāk sāka “Liepāja”, pēcāk bumbas kontroli pārņēma “Auda”, taču bīstamu uzbrukumu bija maz un pirmā puslaika galvenā epizode risinājās pašā izskaņā – Daniils Ulimbaševs vidusdaļā nogāza Saksesu Makandžuolu un saņēma otro brīdinājumu.

• “Liepāja” vairākumu izmantoja jau pašā otrā puslaika ievadā, kad pa kreiso malu izrāvās Eduards Tīdenbergs un vārtu priekšā atrada Dodo (1:0). Kapteinim ceturtā piespēle sezonā, brazīlietim ceturtie vārti.

• “Auda” atbildēja ar Abioduna Ogunniji bīstamu sitienu, bet 64. minūtē ukraiņu aizsargu sadarbība pēc stūra sitiena dubultoja viesu pārsvaru – Hlibs Hračovs pasita bumbu tālāk, bet Jurijs Mate to raidīja vārtos (2:0).

• 73. minūtē trešos vārtus pusotras nedēļas laikā guva pirmajā puslaikā izmainītais Gļebs Kļuškins, kurš izmantoja Duglasa Berjkvista un Fabrisa Ondoā rupju komunikācijas kļūdu (3:0), bet 85. minūtē Kļuškins aizsūtīja Nino Nordanusu vienatnē pret vārtsargu (4:0).

• “Liepāja” nezaudēja septītajā spēlē pēc kārtas (5-2-0) un uzvarēja piektajā otrajā puslaikā pēc kārtas. Tagad “Liepāju” gaida mājas spēles pret Rīgas grandiem.

• Ulimbaševs “Audas” kreklā pret “Liepāju” tika noraidīts arī pagājušajā sezonā (spēles izskaņā).

• “Audai” tas bija jau ceturtais noraidījums šosezon – Menijam Ačolam divi brīdinājumi pret “Valmieru” (0:0), Duglasam Berjkvistam un Božo Mikuličam noraidījumi Jelgavā (0:0).

• “Auda” spēli aizvadīja bez pamatsastāva centra aizsargiem Vjačeslava Isajeva un Božo Mikuliča, bet otrajā puslaikā savainojumā iedzīvojās arī malējais aizsargs Niko Bretšnaiders.

Auda – Liepāja 0:4 (0:0).
Vārti: Dodo 47′, Mate 64′, Kļuškins 73′, Nordanuss 85′.
Noraidījums: Ulimbaševs 45’+3.
Brīdinājumi: Ulimbaševs, Bretšnaiders , Berjkvists- Dodo.
Auda: Ondoā – Bretšnaiders (Minčevs 58′), Berjkvists, Skrebels, Novikovs – Saveļjevs (Atukvejs 76′), Ačols (Meļņiks 58′), Ulimbaševs – Piteo, Diaņs, Ogunniji.
Liepāja: Lazarevs – Mate, Staničs, Hračovs – Tīdenbergs, Grjaznovs, Kucija (Krautmanis 84′), Mankendā – Dodo (Nordanuss 77′), Makandžuola – Isā (Kļuškins 37′).
Galvenais tiesnesis: Edgars Maļcevs.

FOTO : fkliepaja.lv