Latvijas futbola Virslīgas kopvērtējumā uz astoto pozīciju pakāpās “Tukums 2000/Telms” vienība, šodien izbraukumā pārspējot (1:0) “Liepāju”. Tamaza Pertijas padotie cieta piekto zaudējumu pēc kārtas.

16. minūtē tiesnesis Kristaps Ratnieks pēc “Tukuma 2000” veiktā centrējuma soda laukumā nozīmēja uz 11 metru atzīmi, “Liepājas” ukrainim Jurijam Matem savā soda laukumā šķietami aizķerot nokritušo pretspēlētāju. Tomēr video atkārtojumā tika fiksēts, ka tukumnieks paklupa pats aiz savas kājas, tiesnesim anulējot iepriekšējo lēmumu.

56. minūtē viesi izvirzījās priekšgalā (1:0), otrā tempa uzbrukumā pēc stūra sitiena izspēles diviem Tukuma kluba futbolistiem pagarinot komandas biedra veikto centrējumu un no vārtu priekšas bumbu vārtu tīklā triecot Arturam Krancmanim.

Atlikušajā spēles laikā enerģiskāk spēlēja Tukuma komanda, neiesēžoties aizsardzībā, tomēr arī cītīgi darbojoties spēlē bez bumbas, izsekojot katram “Liepājas” uzbrukuma mēģinājumam.

Šodien vienu no viduvējākajiem sniegumiem kluba pastāvēšanas vēsturē parādījusī “Liepāja” 5. jūnijā viesosies Daugavpilī. Tukumnieki dienu vēlāk uzņems “Audu”.

“Liepāja” – “Tukums 2000/Telms” 0:1 (0:0)
Vārti: Krancmanis 56′.
Brīdinājumi: Kļuškins 35′, Nordanuss 75′, Isā 90′ – I. S. Stuglis 33′, Butovskis 36′.
Liepāja: Sanikidze – Staniks, Mate, Tīdenbergs – Kucija, Gilmors (Isā 69′), Anans (Mankendā 69′), Grīnbergs – Kļuškins, Dodo – Makandžuola (Nordanuss 46′).
Tukums 2000: Kapustins – Mikuļskis, Reingolcs, A. Ozols, Butovskis (Puzānovs 76′) – I. S. Stuglis – Samoilovs, Anmanis, Meļķis, Ķiršs – Krancmanis (Galajs 80′).
Galvenais tiesnesis: Kristaps Ratnieks.

FOTO : fkliepaja.lv