• Latvijas kausa noslēdzošajā astotdaļfināla duelī ”Liepāja” pēcspēles sitienu sērijā viesos izslēdza ”Mettu” – 2:2 (4:3 pēcspēles sitienos).

• Japānis Takaja Sasaki cīņas trešajā minūtē izvirzīja vadībā mettiešus, savukārt puslaika beigās divi Roberta Meļķa vārti ļāva ne tikai rezultātu izlīdzināt, bet arī vadības grožus pārņemt viesiem no Kurzemes.

• Spēles galotnē liepājnieki pārsvaru nenosargāja. Vispirms 82. minūtē pēc Fajē sarkanā plākstera kurzemnieki palika mazākumā, bet divas minūtes vēlāk Bruno Melnis panāca neizšķirtu.

• Ceturtdaļfinālisti neizdevās noskaidrot arī pagarinājumā, to atliekot uz pēcspēles sitienu sēriju. Tajā ar 4:3 pārāki bija liepājnieki. Piektajā sitienu sērijā bumbu pāri vārtiem raidīja ”Mettas” pārstāvis Kārlis Vilnis.

”Metta” – ”Liepāja” 2:2 (3:4 pēcspēles sitienu sērijā)

Vārti: Sasaki 3′ Melnis 84′ – Meļķis 35′ 37′
Brīdinājumi: Fjodorovs, Čiņajevs, Vapne, Rēķis – Diāvs, Kutsija, Kļuškins, Grjaznovs
Noraidījumi: Fjodorovs – Fajē
”Metta”: Parfjonovs, Sasaki, Šibass (Rēķis 66′), Fjodorovs, Čiņajevs (Sirbu 83′), Ruhadze (Vasiļevskis 46′), Vapne, Keršis (Vilnis 46′), Melnis, Puzirevskis (Kurcevs 66′), Vientiess.
”Liepāja: Sanikidze, Samurkasovi (Gilmors 98′), Chovrebašvili (Dodo 28′), Sanē, Diāvs, Fajē, Meļķis, Grīnbergs, Kutsija (Staničs 83′), Kļuškins (Grjaznovs 83′), Mate.

FOTO : fkliepaja.lv