”Optibet” futbola Virslīgas 23. kārtas ievadā pārsteigumu sarūpējusi ”Jelgava”, kas savā laukumā atguvās pēc ielaistajiem vārtiem un svinēja panākumu pār ”Liepāju” ar 3:2.

• Pirmos vārtus mača 20. minūtē guva Roberts Meļķis, izvirzīdams vadībā liepājniekus.

• Puslaika izskaņā Vladislavs Veremejevs panāca līdzsvaru uz tablo, bet otrā puslaika ievadā īsā brīdī mājinieku guva divus vārtus, precīzi sitot Valteram Pūram un Ralfam Šitjakovam. Otrais izcēlās no 11 metru atzīmes.

• 82. minūtē ”Liepājas” senegāliešu uzbrucējs Muhamadū Diāvs deficītu samazināja līdz minimumam. Atlikušajā laikā gan liepājnieki nespēja atspēlēties.

• Jelgavniekiem tā bija pirmā uzvara kopš 5. jūnija. Toreiz Jelgavā klupa čempionvienība ”Valmiera”.

• Virslīgas ietvaros liepājnieki nav tikuši pie uzvaras jau četros mačos pēc kārtas.

• Panākums ”Jelgavas” futbolistiem ļāva pamest turnīra izkrišanas zonu un pakāpties uz astoto pozīciju. Ar 23 punktiem tikpat spēlēs ”Jelgava” par punktu apsteidz ”Daugavpils” futbolistus.

• ”Liepāja” ar 31 punktu 22 spēlēs atrodas ceturtajā pozīcijā.

”Jelgava” – ”Liepāja” 3:2 (1:1)

Vārti: Veremejevs 32′ Pūrs 51′ Šitjakovs 54′ (11m) – Meļķis 20′ Diāvs 82′
Brīdinājumi: Gomi, Stūriņš – Gilmors.
Jelgava: Stūriņš, Vējkrīgers, Pūrs, Redjko, Valmiers (Janovskis 87′), Šitjakovs (Cēsnieks 78′), Deklavs, Veremejevs (Pantelejevs 89′), Gomi, Peilāns, Osuagvū.
Liepāja: Sanikidze, Grīnbergs, Mate, Sanē, Fajē (Staničs 46′), Samurkasovi (Gilmors 57′), Kutsija (Martins 57′), Kļuškins, Diāvs, Dodo (Nordanuss 74′), Meļķis (Grjaznovs 46′).
Galvenais treneris: Sergejs Vasjkovs.

FOTO : fkliepaja.lv