“Atbildīgas spēles” Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla slieksnim viegli pārkāpa “Liepāja”, savā laukumā ar 7:0 sagraujot “Optibet” Nākotnes līgas komandu “Beitar”.

Spēles pirmo 15 minūšu laikā “Liepāja” pie viesu vārtiem noorganizēja tikai vienu spilgtu vārtu gūšanas momentu, nīderlandieša Nino Nordanusa vārtu apakšējā stūrī tēmēto sitienu atvairot “Beitar” vārtsargam Valērijam Urigajevam.

19. minūtē mājinieki izvirzījās priekšgalā, pēc gruzīna Davita Samurkasovi tālsitiena nesekmīgi nospēlējot Urigajevam. Apritot nospēlētai pusstundai, meistarīgu “Liepājas” izspēli noslēdza senegālietis Muamadū Dio. Līdz puslaiku pārtraukumam “Liepāja” viesu cietoksnī iebēra vēl divas bumbas, izceļoties 20 gadīgajam senegālietim Bakarī Sanē un nīderlandietim Nino Nordanusam.

Atlikušos trīs vārtus vēju pilsētas komanda iesita laika intervālā no 51. līdz 59. minūtei, hat-trick nokārtojot 22 gadus vecajam Nordanusam un 21 gadu vecajam Beļģijas futbolistam Anrī Stanikam.

Nordanuss iepriekšējās 17 Virslīgas spēlēs kopā iesitis tikpat daudz vārtus, cik šodien.

Liepājnieki 28. augustā Virslīgas spēlē viesosies pie pastarītes “Super Nova Salaspils”.

“Beitar” Nākotnes līgā divas dienas iepriekš uzņems RFS dublierus.

“Liepāja” – “Beitar” 7:0 (4:0)
Vārti: Samurkasovi 19′, Dio 30′, Sanē 34′, Nordanuss 44′, 51′, 59′, Staniks 56′.
Noraidījumi: Bondarenko 87′.
Brīdinājumi: Nordanuss 27′, Meļķis 61′, Grjaznovs 82′ – Telešs 58′, Avdejevs 64′, A. Regža 86′.
Liepāja: D. Ošs – Tinē (Staniks 55′), Gilmors (Kucija 55′), Anans (Grīnbergs 55′), Patijčuks, Mate, Samurkasovi (Makandžuola 55′), Dio (Meļķis 55′), Grjaznovs, Sanē, Nordanuss.
Beitar: Urigajevs (Astrahancevs 46′) – Kļimovs, Juhnevičs (Tepo 75′), Hvoiņickis, Grigjans, Skibjuks (Griškovs 59′), Telešs (Androsovs 59′), Bondarenko, Avdejevs (Mokrušins 75′), Pavlovskis, A. Regža.
Galvenais tiesnesis: Aleksejs Griščenko.

autors : sportacentrs.com

FOTO : fkliepaja.lv