Latvijas futbola Virslīgas trešā apļa noslēdzošajā spēlē “Liepāja” izbraukumā tika galā (2:0) ar sacensību pastarīti “Super Nova Salaspili”.

Cīņas pirmajā puslaikā bīstamāko uzbrukumu izveidoja mājinieki, Ivanam Patrikejevam ātrajā pretuzbrukumā sagaidot pretinieka kļūdu un nokļūstot netraucētā sitiena pozīcijā, tomēr nespējot pārspēt vārtsargu Dāvi Ošu, bumbu raidot nedaudz gar vārtu tālajam stūrim.

Puslaika noslēdzošajā ceturtdaļstundā “Liepāja” parādīja savu labāko sniegumu šajā spēlē, gūstot abus vārtus. 37. minūtē nīderlandietis Nino Nordanuss ar papēža ārmalu no gaisa piespēlēja senegālietim Muamadū Dio, kurš panāca 1:0. Pēc piecām minūtēm senegālieša Šeka Faja centrēto bumbu “Super Nova” nespēja izsist tālāk no vārtiem, pie tālā staba to tukšā stūrī ieraidot Danilam Patijčukam (2:0).

44. minūtē rezultāts varēja kļūt 3:0, Nordanusa bīstamu sitienu atvairot Vjačeslavam Kudrjavcevam.

Otrajā puslaikā viesi no Kurzemes nespēja parādīt savu optimālo sniegumu, izveidojot tikai dažus bīstamus momentus. Savukārt “Super Nova” rindās kompensācijas laikā iespējas izcelties neizmantoja pieredzējušie Oļegs Laizāns un Eduards Višņakovs.

Ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnījusī “Liepāja” sestdien viesosies pie Rīgas “Metta”. “Super Nova” tajā pašā dienā izbraukumā spēlēs pret “Audu”.

“Super Nova Salaspils” – “Liepāja” 0:2 (0:2)
Vārti: Dio 37′, Patijčuks 42′.
Brīdinājumi: Pritikovskis 41′, Miņins 59′, Sprukulis 70′.
Super Nova: Kudrjavcevs – Enjū, Pritikovskis, Skrebels, Patrikejevs (Tons 68′), Raščevskis (Viljamss 43′), Terzi (Višņakovs 68′), Sprukulis (Artjomovs 83′), Ndžiki, Miņins (Laizāns 67′), Ostapenko.
Liepāja: D. Ošs – Tins, Sanē, Mate, Fajs, Patijčuks (Anans 88′), Kucija (Staniks 70′), Meļķis (Grīnbergs 60′), Dio, Nordanuss (Chovrebašvili 70′), Samurkasovi (Grjaznovs 60′).
Galvenais tiesnesis: Vitālijs Spasjonņikovs.

autors : sportacentrs.com

FOTO : fkliepaja.lv