Latvijas “Optibet” futbola Virslīgas 16. kārtas trešajā mačā savu sesto uzvaru šosezon izcīnījusi “Daugavpils” vienība, kas savā laukumā ar 1:0 apspēlēja “Liepāju”. Uzvaras vārtus 67. minūtē guva Naisirs Karmona Munjoss.

Spēles ievadā laukumā bija vērojamas daudzas asas divcīņas, bumbai vairāk uzkavējoties vidusdaļā un komandām bīstamus momentus nespējot izveidot. 16. minūtē pirmo saasinājumu veica liepājnieki, kad mājinieku soda laukumā bumbu lieliski iespēlēja Leonels Strumija, tomēr piespēles adresāts Ričards Emeka Fraidejs to neuztvēra. Savukārt jau nākamajā uzbrukumā “Daugavpils” futbolists Mori Konē nonāca vienatnē ar “Liepājas” vārtsargu Valentīnu Raļkeviču, vārtuvīram glābjot situāciju.

Puslaika otrajā daļā izteiktu iniciatīvu pārņēma daugavpilieši, 30. minūtē Vugaram Askerovam bīstamā situācijā trāpot pa pretinieku vārtu pārliktni, kamēr jau nākamajā epizodē sitiena pozīcijā vienatnē nonāca Daniels Balodis. Jaunā futbolista sitiens ar galvu gan lidoja krietni vien garām vārtiem. 39. minūtē uzbrukuma smailē atkal nonāca Askerovs, kurš meistarīgi apspēlēja divus liepājniekus, nokļuva tuvu viesu cietoksnim, tomēr viņa sitienu pēdējā brīdī izklupienā bloķēja vairāki “Liepājas” aizsargi. Pēc minūtes Askerovam pavērās iespēja sist vēlreiz, taču arī šoreiz bumbas ceļā bija viens no liepājniekiem, puslaikam noslēdzoties ar 0:0.

Pēc pārtraukuma pārsvaru pārņēma liepājnieki, kas izdarīja daudzus tālsitienus, kas ļoti lielu bīstamību gan neradīja. Labāko iespēju viesi izveidoja 49. minūtē, kad sev priekšā bumbu atsita “Daugavpils” vārtsargs Danilo Kučers, tai nonākot tieši pie Jāņa Ikaunieka, kurš to raidīja pāri vārtiem. Mājinieki liepājniekus sodīja 67. minūtē, kad pēc centrējuma bumba viesu soda laukumā nonāca pie Naisira Munjosa, kurš to trieca “Liepājas” vārtos – 1:0 “Daugavpils”.

Atlikušajā laikā ļoti reālas iespējas kādai komandai izcelties vēlreiz nebija, daugavpiliešiem noturot uzvaru, kas ar 14 spēlēs iekrātiem 19 punktiem ļāvusi turnīra tabulā apiet 17 punktus sakrājušo “Liepāju”.

“Daugavpils” – “Liepāja” 1:0 (0:0)
Goals: Munjoss 67`
Yellow cards: Žuļevs 84`
Daugavpils: Kučers, Skrebels, Konē, Balodis, Toņiševs, Bajramli, Žuniors, Zalaks, Munjoss (Afanasjevs 90`), Askerovs, Cucurs.
Liepāja: Raļkevičs, Strumija, Žuļevs, Jaunarājs-Janvāris, Ikaunieks, Spataru (Delgado 71`), Hilario (Toress 83`), Jurkovskis, Fraidejs, Tobers, Ķigurs.
Referee: Artis Ķēniņš

autors :sportacentrs.com