Latvijas “Optibet” futbola Virslīgas 14. kārtā “Liepāja” savā pirmajā cīņā dabīgā zālāja laukumā šosezon pieveica (1:0) Rīgas “Metta” vienību.

• Pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja liepājnieki, tomēr laukuma saimniekiem uzbrukumā ļoti pietrūka asuma, aizsardzībā “Mettas” futbolistiem precīzi nospēlējot aizsardzībā un uzvarot lielākajā daļā divcīņu gan uz zemes, gan gaisā.

• Tāpat rīdzinieki izveidoja divus labus pretuzbrukumus, abu epicentrā nonākot Artjomam Puzirevskim. Otrajā no epizodēm Puzirevskis vārtu priekšā aktīvi centās neļaut “Liepājas” vārtsargam Krišjānim Zviedrim savākt bumbu, kā rezultātā abu starpā izcēlās asumi, kas gandrīz pārtapa kautiņā starp vairākiem futbolistiem.

• Pēc puslaiku pārtraukuma laukumā bija vērojama krietni dzīvīgāka “Liepājas” komanda, mājiniekiem jau otrā puslaika sākumā izvirzoties priekšgalā, kad Roberta Savaļnieka stūra sitienā centrēto bumbu ar galvu vārtos trieca brazīlietis Dodo (1:0). Latvijas valstsvienības futbolists Savaļnieks atdeva savu 11. rezultatīvo piespēli šosezon.

• Pēc nokļūšanas vadībā liepājnieki turpināja uzturēt spiedienu “Mettas” laukuma pusē, bīstamus sitienus nedaudz garām Jāņa Beka sargātajam cietoksnim izdarot Artūram Karašauskam un laukumā uz maiņu sūtītajam baltkrievam Mihailam Hardzejčukam.

• Cīņas noslēdzošajās 20 minūtēs futbols atkal kļuva noslēgtāks, liepājniekiem droši nosargājot minimālo pārsvaru un izcīnot ceturto panākumu pēdējās piecās spēlēs.

• “Liepāja” nākamajā kārtā 24. maijā izbraukumā cīnīsies pret Ķekavas “Audu”, savukārt “Metta” dienu iepriekš uzņems “Riga”.

“Liepāja” – Rīgas “Metta” 1:0 (0:0)
Goals: Dodo 47′.
Yellow cards: Zviedris, Kārkliņš – Vilnis, Puzirevskis, Treimanis.
Liepāja: Zviedris – Isajevs, Keitā, Marta, Savaļnieks, Ukpa, Strumija, Villela (Tkačuks 68′), Belakovičs (Hardzejčuks 68′), Karašausks (Kārkliņš 82′), Dodo.
Metta: Beks – Fedorovičs, N. Uldriķis, Zeņģis, Vilnis, Treimanis, Vientiess, Melnis, Vapne, Muritala (Pūlis 46′), Puzirevskis (Rēķis 79′).
Referee: Jevgenijs Keziks.

Author: sportacentrs.com

FOTO : fkliepaja.lv