Latvijas futbola Virslīgas 17. kārtas noslēgumā pašreizējā čempione RFS mazākumā atspēlēja divu vārtu deficītu, sabojājot Tamaza Pertijas atgriešanos ”Liepājas” galvenā trenera amatā – 2:2.

• Spēles pirmā puslaika vidū vadībā izvirzījās liepājnieki. Roberta Savaļnieka centrējumu no labā flanga ar galvu vārtos pārvirzīja Žordī Soladio, kuram tā bija debija ”Liepājas” rindās – 1:0.

• Otrā puslaika ievadā brazīlis Dodo dubultoja viesu pārsvaru, esot precīzs ar galvu no tuvas distances – 2:0.

• Viktora Moroza vadītie RFS futbolisti metās uz priekšu atspēlēties, tomēr nonāca mazākumā. 64. minūtē ļoti rupji pret kādreizējo mājinieku futbolistu Strumiju nospēlēja Karolis Uzēla, izpelnoties noraidījumu.

• Desmit minūtes vēlāk uz maiņu nākušais Renārs Varslavāns izprovocēja pendeli. Viņu liepājnieku soda laukumā gāza Ardits Deliju, bet soda sitienu realizēja Petrs Marešs, vienus vārtus atspēlējot – 1:2.

• 80. minūtē RFS pārsteidzoši izdevās atspēlēties. Precīzs sitiens padevās Andrejam Iličam. Serbu uzbrucējam tie bija 12. vārti sezonā, kas ļāva izvirzīties Virslīgas labāko vārtu guvēju saraksta augšgalā, apsteidzot Raimondu Krolli.

• Pēc rezultāta izlīdzināšanas rupja Žigas Lipuščeka kļūda ļāva no tuvas distances pie sitiena kritienā tikt Krišam Kārkliņam, bet liepājnieks nespēja pārspēt Čerņausku.

• Pašā spēles izskaņā precīzā 11 metru soda sitiena autors Petrs Marešs saņēma otro dzelteno kartīti, atstājot laukuma saimniekus deviņu vīru sastāvā.

• Tamaza Pertijas trenētā ”Liepāja” īsajā laikā divu futbolistu pārsvaru izmantot nepaguva un spēle noslēdzās neizšķirti – 2:2.

• Abas komandas piedzīvoja trešo neizšķirtu 17 aizvadītajās spēlēs šosezon.

• RFS nākamo maču aizvadīs 22. jūnijā, kad līderu duelī viesosies Valmierā, bet liepājnieki savā laukumā uzņems ”Tukums 2000/Telms”.

RFS – ”Liepāja” 2:2 (0:1)
Goals: Marešs 74′ (11m) Iličs 80′ – Soladio 25′ Dodo 51′
Yellow cards: Maksimenko 60′ Marešs 76′ 87′ – Hreljičs 38′ Savaļnieks 57′ Kārkliņš 76′
Noraidījumi: Uzēla 64′ Marešs 87′
Referee: Vitālijs Spasjoņņikovs

Author: sportacentrs.com

FOTO : fkliepaja.lv