“Optibet” futbola Virslīgas 20. spēļu kārtā “Liepāja” un “Riga” nespēja gūt vārtus savstarpējā cīņā, tādējādi spēlējot 0:0 un saglabājot līdzšinējo situāciju turnīra tabulā.

• Iepriekšējās četrās savstarpējās tikšanās reizēs ar vienādu rezultātu 1:0 uzvaras bija guvuši liepājnieki, kuriem tagad Tamaza Pertijas vadībā pirmo reizi sākumsastāvā devās trīs jauni futbolisti

• “Liepājai” bija izcila iespēja atvērt spēles rezultātu jau sestajā minūtē, kad Gutjē Mankendā aplaupīja pēc ilgāka pārtraukuma ierindā atgriezušos Baba Musā. Kongo futbolists aizskrēja uz tikšanos ar Nilu Puriņu un aizripināja bumbu garām “Riga” vārtsargam, tomēr Mankendā sistā bumba trāpīja pa vārtu stabu, saglabājot nulles uz rezultāta tablo.

• “Riga” vienības centieni pirmajā puslaikā veidojās ar centrējumiem un tālsitienu mēģinājumiem, tomēr Krišjānis Zviedris droši kontrolēja visus notikumus savā soda laukumā, neļaujot pretiniekiem cerēt uz vārtu ieņemšanu. Pārtraukumā abas komandas soļoja pie bezvārtu neizšķirta.

• Otrajā spēles puslaikā teju lielas problēmas savai komandai sataisīja Musā, kurš pazaudēja koncentrāciju komunicējot ar savu vārtsargu. “Liepājai” gan Ganas aizsarga paviršību neizdevās pārvērst rezultatīvā uzbrukumā.

• Par spēles varoni 80. minūtē “Riga” komandai varēja kļūt Brazīlijas futbolists Duglass Aureliu. tomēr Krišjānis Zviedris spēja ar kāju atsist pretinieka raidīto bumbu. Arī kompensācijas laikā Aureliu veica spēcīgu sitienu, tomēr “Liepājas” vārtsargs palika nepārspēts.

• Pertija spēles izskaņai bija pietaupījis jaudīgus spēlētājus, uz maiņu dueļa izskaņā sūtot tādus vīrus kā Artūru Karašausku, Nemaņu Belakoviču un pēdējās spēles džokeri Krišu Kārkliņu. Tomēr kurzemniekiem nedaudz vairāk strādājot aizsardzībā, pie iespējas patraucēt Puriņu šie futbolisti netika. Rezultātā 0:0 un kārtība starp šīm komandām turnīra tabulā nemainās.

“Liepāja” – “Riga” 0:0 (0:0)