“Atbildīgas spēles” Latvijas kausa izcīņā lielāko sensāciju sagādājusi Viktora Dobrecova trenētā “Grobiņa”, kas spēles komensācijas laika izskaņā ar Roberta Meļķa vārtiem ar 2:1 izrāva panākumu spēlē pret “Liepāju”.

• Lai gan nominālā saimniece astotdaļfināla Kurzemes duelī bija “Grobiņas” vienība, tomēr spēle norisinājās ierastajā liepājnieku mājvietā stadionā “Daugava”.

• Savus vārtus neieņemtus “Grobiņai” izdevās noturēt līdz 40. minūtei, kad individuāli meistarīgi nospēlēja Artūrs Karašausks, raidot bumbu vārtu stūrī netverami Gustavam Škutem.

• “Grobiņai” otrajā puslaikā cenšoties atspēlēties, ļoti bīstamā pretuzbrukumā izdevās doties Džordijam Soladio, kurš pēc nonākšanas uz tikšanos ar Škuti centās sist bumbu vārtos, bet “Grobiņas” vārtsargam izdevās bumbu aizskart un tā trāpīja pa vārtu stabu.

• Sešas minūtes pirms pamatlaika sajūsmas saucienus varēja veikt “Grobiņas” līdzjutēji, jo nominālajiem mājiniekiem izdevās izlīdzināt spēles rezultātu. Pēc soda sitiena liepājnieku vārtu priekšā bumba atleca no Kristera Volkova un šķērsoja vārtu līniju, panākot līdzsvaru – 1:1.

• Pamatlaika noslēdzošajā minūtē ļoti laba iespēja izraut uzvaru bija liepājniekiem. Soladio nogādāja bumbu pieredzējušajam Dodo, taču Brazīlijas futbolists ar galvu aizsita bumbu garām mērķim.

• Kompensācijas laika izskaņā ļoti neveiksmīgi nospēlēja Igors Tarasovs, ļaujot līdz bumbai nonākt Rodrigo Gaučim, kurš no pašas gala līnijas spēja bumbu atmest atpakaļ uz liepājnieku soda laukuma vidu, kur pilnīgi netraucēti vārtus guva Roberts Meļķis, izraujot “Grobiņai” uzvaru ar 2:1 un izslēdzot Tamaza Pertijas “Liepāju” no cīņas par Latvijas kasu.

“Grobiņa” – “Liepāja” 2:1 (0:1)
Goals: Volkovs 84′, Meļķis 90’+2 – Karašausks 41′
Grobiņa: Šukte – Družiņins Džeriņš, Lībeks (Mikuļskis 90’+2), Pikšens – Knapšis (Gaučis 75′), Meļķis, Volkovs, Krušatins, Gaučis – Kurtišs
Liepāja: Kudrjavcevs – Radovičs (Savaļnieks 46′), Migels, Tarasovs, Kārkliņš – Kapuns (Strumija 46′), Villela (Dodo 68′), Deliu – Belakovičs (Mankendā 61′), Soladio, Karašausks.
Referee: Jevgenijs Keziks

Author: sportacentrs.com

FOTO : fkliepaja.lv