Šodien vienīgajā Virslīgas spēlē ”Liepāja” izbraukumā zaudēja vērtīgus punktus, ar 2:2 spēlējot neizšķirti pret ”Metta”. Pie tam, liepājniekiem nācās atspēlēties, jo otrajā puslaikā mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0.

• ‘’Liepājai’’ šonedēļ šī bija otrā spēle. Ceturtdien Šveicē tā UEFA Konferences līgas kvalifikācijas ietvaros spēkojās pret ‘’Young Boys’’, zaudējot ar 0:3. Divu spēļu summā tā piekāpās ar 0:4.

• ‘’Metta’’ pirms mača ieņēma priekšpēdējo vietu ar 13 punktiem, pie tam, tā vēl nebija izcīnījusi uzvaru Andra Riherta vadībā, kurš pirms neilga laika atgriezās komandas galvenā trenera amatā.

• ‘’Liepāja’’ 20 mačos bija sakrājusi 40 punktus un uzvaras gadījumā tā pietuvoties labāko trijniekam.

• Pirmajā puslaikā laukumā dominēja Tamaza Pertijas vadītie futbolisti, taču visas trīs nozīmīgās vārtu gūšanas iespējas netika realizētas. Visas reizes vārtos droši spēlēja ‘’Metta’’ vārtsargs Jānis Beks, kurš 40. minūtē atvairīja arī Lukasa Villelas sisto 11 metru soda sitienu.

• Vārtu birums laukumā bija redzams otrajā puslaikā. Vispirms divu vārtu pārsvaru ieguva mājinieki ‘’Metta’’. Vispirms 52. minūtē pēc stūra sitiena izpildes ar galvu precīzi sita Artjoms Puzirevskis, bet vēlāk 65. minūtē rezultātu dubultoja Bruno Melnis.

• Pēc nonākšanas iedzinējos ar 0:2 liepājnieki devās ofensīvā, kas rezultējās ar neizšķirta izraušanu. 70. minūtē ar spēcīgu sitienu vārtus guva Dodo, bet 82. minūtē Villela reabilitējās par nerealizēto 11 metru soda sitienu.

• 23. kārtā atlikusi vēl viena spēle. Pirmdien līdere ‘’Valmiera’’ viesosies pie ‘’Audas’’, kamēr ‘’Riga’’ un ‘’Daugavpils’’ mačs pārcelts, jo jau trešdien rīdzinieki turpinās UEFA Konferences līgas kvalifikāciju.

• Liepājnieki nākamo maču aizvadīs 4. augustā, kad savā laukumā uzņems ‘’Daugavpili’’, bet ‘’Metta’’ čempionātu turpinās 7. augustā, kad cīnīsies pret citu galvaspilsētas vienību ‘’Riga’’.

Metta – Liepāja 2:2 (0:0)
Goals: Puzirevskis 52′ Melnis 65′ – Dodo 70′ Villela 82′
Yellow cards: Rēķis, Skābardis, Zeņģis, Beks
Metta: Beks, Korrea, Keršis (Melnis 46′, Vilnis 87′), Rēķis (Meroža 77′), Zambgala, Zeņģis, Puzirevskis (Pūlis 73′), Grīnbergs, Vientiess, Fedorovičs, Kirkils
Liepāja: Zviedris, Santušs (Deliu 61′), Mankendā (Kapuns 56′), Hreļjičs, Kandolo, Karašausks (Kārkliņš 29′), Marta, Belakovičs (Villela 29′), Savaļnieks, Dodo, Strumija

Author: fkliepaja.lv

foto : fkliepaja.lv